FAQ - strona główna

  • Czy układasz diety dla wegan i wegetarian?

    Tak, diety wegańskie online i diety wegetariańskie online, to jeden z najważniejszych elementów moich usług. Wiem, jak dużym problemem jest zadbanie o urozmaicenie i odpowiednie zbilansowanie posiłków wegańskich i wegetariańskich. Wspólnie możemy osiągnąć Twój cel z wyłączeniem mięsa i/lub produktów odzwierzęcych. 

  • Czy współpraca może odbywać się drogą online?

    Tak, jako dietetyk online prowadzę swoich podopiecznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. To ogromne ułatwienie, które pozwala nam na stały kontakt i monitorowanie postępów. Wieloletnie doświadczenie w branży pokazuje, że prowadzenie konsultacji online, systematyczny kontakt z podopiecznymi, a także nauka komponowania posiłków, nie musi odbywać się stacjonarnie. Wybierając dietetyka online oszczędzasz swój czas na dojazdy i realizujesz postanowienia w dowolnym miejscu! 

  • Jak przebiega współpraca z Tobą?

    Tak naprawdę każda współpraca jest inna ze względu na spersonalizowane podejście. Z powodzeniem możemy zadbać o uzyskanie spektakularnych efektów w odpowiednim czasie. Wiesz, dlaczego to możliwe? Zadbam o to, aby poznać cel, na którym Ci zależy i stworzyć bezpieczny, a przy tym smaczny i zdrowy plan żywieniowy. Połączymy dietę z aktywnością fizyczną na poziomie dostosowanym do Twojego trybu życia.  

Zostaw komentarz