O mnie

Nazywam się Alicja Jarosz. Jestem dyplomowanym dietetykiem - ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka na UR w Krakowie, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Pokazuję, że zdrowy styl życia wcale nie musi być trudny, a osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie wiąże się z restrykcjami i wyrzeczeniami. Podopiecznych prowadzę w formie online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Moją pasją poza sportem jest gotowanie, uwielbiam wymyślać nowe przepisy i tworzyć pyszne dania w kuchni. Dlatego w jadłospisach przygotowanych przeze możesz liczyć na dopracowany smak oraz brak nudnych i monotonnych potraw. Udowadniam, że zdrowa dieta jest smaczna i stanowi podstawę dobrego samopoczucia. Współpracując z podopiecznymi każdy plan żywieniowy dostosowuję indywidualnie do ich potrzeb uwzględniając preferencje smakowe oraz dostępność czasu, stale ich wspierając i motywując. Sama jestem pasjonatką zdrowego stylu życia oraz miłośniczką treningów wytrzymałościowo-siłowych.

Od kilku lat jestem weganką i od tego czasu zaczęłam zgłębiać temat weganizmu. Dlatego specjalizuję się w dietach roślinnych. Współpracuję zarówno z osobami będącymi na diecie roślinnej - wegańskiej i wegetariańskiej oraz diecie tradycyjnej.