Oferta

Jeśli potrzebujesz pomocy w zmianie nawyków żywieniowych to dobrze trafiłeś.

Pomogę Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę i zyskać zdrowie.

Wybierając współpracę ze mną otrzymasz plan żywieniowy uwzględniający Twoje preferencje smakowe, tryb życia, umiejętności kulinarne i cel sylwetkowy.

 

Jak wygląda współpraca ze mną?

 • KWESTIONARIUSZ – na podstawie którego ułożę dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy.  Zaproponuje smaczne posiłki uwzględniający produkty które lubisz.
 • JADŁOSPIS - w ciągu 7 dni roboczych otrzymasz dietę ze szczegółowo opisanymi zaleceniami.
 • WSPARCIE – w momencie zwątpienia pomogę Ci się zmotywować.
 • KONTROLA EFEKTÓW – podczas cotygodniowych konsultacji proszę o wiadomość podsumowującą cały tydzień. Na tej podstawie analizuje postępy i pomagam w osiągnięciu postawionego sobie celu.

Co wchodzi w skład jadłospisu?

 • 7 lub 14 dni jadłospisu
 • Wygodny podgląd tygodnia
 • Opis przygotowania każdego posiłku
 • Lista zakupów

   

   

   

  Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą napisz do mnie na maila: kontakt.alicjajarosz@gmail.com lub wypełnij poniższy formularz.

 

Wyślij mi wiadomość !
Napisz do mnie
* Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:nAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALICJA JAROSZ DIETETYK, więcej informacji o przysługujących Pani/Panu prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych w znajduje się w zakładce RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALICJA JAROSZ DIETETYK, więcej informacji o przysługujących Pani/Panu prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych w znajduje się w zakładce RODO.
* Zapoznałam/em się oraz akceptuję regulamin oraz Politykę prywatności serwisu www.alicjajarosz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
* Oświadczam, że mam ukończone 16 lat.
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (szczególnych kategorii - dotyczących stanu zdrowia) przez ALICJA JAROSZ DIETETYK, w celu przygotowania Planu żywieniowego. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych (zdjęcie sylwetki) przez ALICJA JAROSZ DIETETYK, w celu przygotowania Planu żywieniowego. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALICJA JAROSZ DIETETYK w celach marketingowych wysyłanie ofert świadczonych usług, informacji o promocjach na mój adres e-mail. Wiem, że mogę w każdej chwili wycofać zgodę co nie wpływa na dokonane wcześniej czynności.