Dieta

DARMOWY JADŁOSPIS WEGAŃSKI - dieta redukcyjna 1800 kcal

 

Proces utraty zbędnych kilogramów składa się z dobrze zbilansowanej diety, która w połączeniu z treningiem wytworzy deficyt energetyczny oraz czasu i cierpliwości. Nie da się schudnąć w jednej dzień, dlatego musicie uświadomić sobie, że redukcja tkanki tłuszczowej jest procesem długotrwałym.

Przygotowałam dla Was przykładowy tygodniowy jadłospis dostarczający około 1800 kcal dziennie. Czy wartość energetyczna diety będzie dobra dla wszystkich? Nie! Musicie mieć to na uwadze, że jadłospis jest przykładowy i nie jest przygotowywany pod Wasze indywidualne potrzeby, preferencje smakowe czy dolegliwości. Jadłospis możecie dowolnie modyfikować dostosowując go do swoich potrzeb. Możecie go stosować w całości lub wybrać sobie przepisy na konkretne posiłki w celu inspiracji i urozmaicenia Waszej dotychczasowej diety.

Cześć z proponowanych przepisów mogliście zobaczyć na moim Instagramie i kanale na YouTube np.
(po kliknięciu w odpowiedni obrazek, przeniesiecie się do przepisów)

 

CZEKOLADOWY BUDYŃ JAGLANY

 

 

PLACUSZKI BANANOWE I CZEKOLADOWA JAGLANKA

 

 

RYŻ NA MLEKU Z JABŁKIEM

 

 

ORZECHOWE TOFU i SPAGHETTI

 

 

 

Aby pobrać jadłospis, kliknij w obrazek:

 

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani indywidualnie dostosowanym planem żywieniowym lub treningowym zapraszam do kontaktu na: dietanaroslinach@gmail.com

Dajcie znać, czy podoba Wam się jadłospis. Skorzystacie z niego? Jaka wartość energetyczna oraz rodzaj jadłospisu interesowałby Was? Przygotować kolejny jadłospis?

 

 

Nazywam się Alicja Jarosz. Jestem dyplomowanym dietetykiem, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Pokazuję, że zdrowy styl życia wcale nie musi być trudny, a osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie wiąże się z restrykcjami i wyrzeczeniami. Podopiecznych prowadzę w formie online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Sprawdź także
Zostaw komentarz